Pileli Sineklik

Pileli Sineklik

Hepimizin bildiği üzere, genel olarak bahsedecek olursak sineklikler, dışarıdan evinize gelen birçok böceği ve tabi ki sinekleri, sivrisinek ve de haşereye karşı evinizi, ofis ve yaşam alanlarınızı koruma altına aldığı için önemlidir. Özellikle yaz ayları için bir kurtarıcı olabilmektedir. Amacına bağlı olmak üzere birçok farklı sineklik türleri bulunmaktadır. Pileli sineklik de bu türlerden bir tanesidir. Bazı yerlerde pilise sineklik olarak da isimlendirilmektedir.

Pileli sineklik, hem ülke çapında hem de dünya çapında en çok kullanılan ve sevilen sineklik türlerinden bir tanesidir. Adından da anlayacağınız üzere, pileli bir şekle sahip olan sinekliğin dış görünüşü her ortama uyum sağlayıp, ortamın görünüşüne güzellik katan bir tarzının bulunmasıdır.

Pileli sinekliğin sıklıkla tercih ediliyor olmasının sebebi, dış görünüşünün oldukça estetik olması ve kullanımının çok rahat olmasıdır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Örnek verecek olursak, dairelerin balkonlarında, müstakil evlerin dışarıya açılan yedek kapılarında, balkonu cam ile kapatmış olan dairelerin tümünde pileli sineklik modelleri rahatça kullanılabilmektedir.

Pileli sineklik modelleri

Pileli sinekliğin normal sineklikten farklı işlevi ise, katlanabilir ve taşınabilir özelliğinin bulunmasıdır. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere pileli sineklik normal sinekliklerin aksine sadece sizi böcek ve haşerelere karşı korumayıp ortama şık bir tasarım da katmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile de bunu daha da özelleştirebilirsiniz.  Üstelik pileli sineklik normal sıradan sinekliğinin aksine çok daha büyüktür. Bu sayede dışarı açılan tüm balkon kapılarına ve cam balkonlara uygun bir şekilde işlevsellik olarak üretilebilirler. Katlanabilir ve çıkartılabilir olma özelliğinin olması ile bir başka kapıya da isteğe bağlı bir şekilde çıkartılıp takılabilmesidir. Pileli sineklik, yalnızca vida ile monte edilebilmektedir.

Pileli kapı sinekliği

Pileli pencere sineklik

Bu modellerin yer kaplamaması en iyi özellikleri arasındadır. Kapıda var olan pileli sineklik açıldığında ne dışarı nede içeri de sizin karşınıza bir kapı olarak çıkmaz bu kullanım açısından oldukça rahatlık vermektedir. Aynı durum pileli pencere sinekliklerinde de vardır.

Pileli sinekliğin bir diğer artısı ise oldukça uygun fiyatlı ekonomik yapıda bir ürün olmasıdır. Pileli sinekliği edinmeniz halinde ürünün kullanım zamanı oldukça uzun sürecektir. Normal sineklikler gibi birkaç darbe veya yıpranmada kullanımı sonlanmaz. Daha sonra tamir edilebilir ve geri dönüşüm yapılabilir bir üründür.  Piyasada bulunan birçok yüksek fiyatlı sinekliğin aksine pileli sineklik hem fiyatının uygunluğu ile hem de işlevselliği ile en çok tercih edilen sineklik seçeneği arasına girmiştir. Tabi o noktada kalite önemlidir. Ucuz sineklik çeşitleri için sineklik teli kalınlığı kalitesi nasıldır bilgi almak gereklidir. Avrupa sineklik olarak bu konuda bilgi ve destek vermekten mutluluk duyacağımızı bilmelisiniz. Aklınızdaki tüm sorular için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Pileli sineklik nasıl temizlenir?” İlginizi çekebilecek bir başka yazımız.

"Pileli sineklik ile ilgili yorumlar, şikayetler."

 

 

İlginizi çekecek başka bir yazı

Florya sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı