Pileli sineklik tamiri

Pileli sineklik tamiri

Kullandığımız her eşyada olduğu gibi zaman ile sinekliklerde arızalanabilir veya deforme olabilirler. En çok şikâyet ve tamirini yaptığımız arıza çeşitleri arasında aşağıdakileri saya biliriz.

  • Sineklik menteşesi kırılmış olabilir
  • Sinekliğin fitili eskimiz, yırtılmış durumlar
  • Sineklik tülü yıpranmış, yırtık ve pileli sineklik tülü bozulmuş oluyor
  • Sineklik kolu kırılır

Yukarıda saydıklarımız genel itibari ile sıklıkla karşılaştığımız ve tamirini yaptığımız işlemlerdir. Tamir için gerekli tüm sineklik yedek parçası da Avrupa Sineklik bünyesinde yer almaktadır. Firmamızda her model sineklik imalatı yaptığımız için yedek parça konusunda da bir sıkıntımız yoktur. Sizin sineklik için şikâyetiniz bunlar dışında bir işlem ise bizim ile hemen irtibata geçebilirsiniz. Sineklik tamiri için İstanbul da güvenilir firma Avrupa sineklik olarak yanınızdayız.

Sineklik tamiri

sineklik tamiri pileliResimde de gördüğünüz gibi pileli sinekliğiniz bu halde ise tamir edebiliriz. Pileli sineklik tamiri olur mu sorusu sizin de aklınızda sanırım. Okumaya devam edin o vakit. Sadece İstanbul içi değil farklı bir ilde iseniz bile tamir için sinekliğinizi göndere bilirsiniz. Tamir işleminden sonra itina ile paketlemeden sonra sinekliğinizi tekrar göndeririz. Sadece İstanbul içi değil tüm Türkiye geneli hizmetlerimiz vardır. Dilerseniz yeni her model sineklik üretimi de yapılarak adresinize gönderilir. Birçok müşterimizden bu soru geldiği için bilgi vermek istedik. Sineklikler de oluşan tül yırtılmaları veya menteşe kırılması gibi sorunlar malzeme kalitesi ile doğrudan ilgilidir. İlk yaptırırken ucuz olarak tercih edilen bazı sineklikler zaman içerisinde size daha pahalıya gelebilir. Bu sebep ile öncelik kalite ve dayanıklılık ön planda olmalıdır. Malzeme veya sineklik çeşitleri ile ilgili bilgi sahibi değilseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz.

Sineklik tamiri İstanbul

İstanbul’da güvenilir sineklik firması olarak bozulan, kırılan veya deforme olan sineklikleriniz Avrupa sineklik te ilk gün ki haline gelsin. Bakırköy, Küçükçekmece, Avcılar, Bahçelievler gibi birçok ilçeye hizmet vermekteyiz. Sineklik montaj ve tamir hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Pileli sineklik tamiri nasıl yapılır

Sinekliğinizin arızasına göre farklı işlemler yürütülür. Kırılan menteşe veya kolu için yeni yedek parça değişimi yapılır. Pileli sineklik tülü bozulmuş ise tel, tül çıkartılıp özel işlemler ile düzeltilir ve yediden takılabilir. Yırtılan sineklik telleri de yenisi ile değiştirilir. İsteğe göre kalitesine göre farklı tül, tel takılır. Evcil hayvanlar için çelik telli sineklikler daha sağlam olacaktır. Piyasa da kedi sinekliği olarakta bilinir çelik telli sineklik modelleri.

Sineklik tamir fiyatları

Tamir ücreti, sinekliğin tamir gören kısmı ile ilgili olarak değişmektedir. Sineklik tamir fiyatları ortalama 30 TL ile 120 TL gibi birçok farklı şekillerde çeşitli tamir fiyatları çıkabilmektedir. Kesin fiyat için iletişim bölümünde ulaşarak online veya telefon ile hemen arayıp sineklik arızanızı bize bildirirseniz, fiyat teklifi verebiliriz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Soğanlı sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı