Hikayemiz

Firmamız 'Avrupa Sineklik' yerel hizmet noktasında İstanbul'da (satış-montaj), online hizmet noktasında tüm Türkiye'ye(online satış) hizmet veren bir sineklik firmasıdır. İsmini avrupa yakasında ağırlıklı hizmet vermemiz ve işletmemizin konumunun avrupa yakasında olmasından dolayı bulunduğu yerden almaktadır.

Firmamız uzun yıllardır siz değerli müşterilermize sineklik satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında firmamız duşakabin satış ve montaj hizmetleri de vermektedir. Bizim için öncelik müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur. Bu sebeple her zaman kaliteli malzeme kullanmakta, profesyonel işçilik yapmaktayız. Firmamız Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere hizmet vermektedir. Bizlere dilediğiniz saat ve günde ulaşmanız mümkündür.

Firmamızda pileli sineklik, sineklik yedek parçası,sineklik tekerleği,  akordeon sineklik menteşeli sineklik, kedi sinekliği bulunmaktadır.  Bütün ürünlerimiz stoklarımızda her zaman mevcut halde bulunmaktadır. 

Sineklik bir evin olmazsa olmazıdır. Özellikle yaz aylarında mutlaka lazım olmaktadır. Firmamızda birçok çeşit sineklik mevcuttur. Dilediğiniz model ve pencerelerinize uygun sineklikleri tercih edebilirsiniz. Malzemelerimiz her zaman en üst kalitede olmaktadır. Sineklikleriniz için yedek parçaya ihtiyacınız var ise firmamızda sinekliklerin yedek parçaları da mevcuttur. Kaliteli malzeme üretmek ve kalitenin devamlılığını sağlamak bizim işimizdir.  Her zaman müşterilerimizin işine kıymet vermekte ve buna göre hareket edip çalışma sağlamaktayız. Güçlü alt yapımızdan hiçbir zaman ödün vermiyoruz ve kalitemizi her zaman müşterilerimize gösteriyoruz. Bu sebeple birçok referanslarımız mevcuttur.  En fazla tercih edilen sinekliklerimiz ise akordeon (pileli ) sinekliklerdir. Bunlar sürgülü bir şekilde açılmaktadır. Firmamız sineklikleri kaliteli bir şekilde yapmakta ve sizlere tam 2 sene garanti vermektedir. İki sene boyunca sinekliklerinizde herhangi bir problem meydana gelir ise bizimle iletişime geçebilirsiniz ve hizmetimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sinekliklerimiz kaliteli olduğu kadar bütçenizi sarsmayacak cinstendir. Çünkü bizim için en önemlisi müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple hem uygun hem de kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. Sizde sineklik yaptırmak için hem kaliteli hem de uygun bir firma arıyorsanız, tamda aradığınız yerdesiniz. İşlerini en iyi şekilde yapan elemanlarımız sizlere en iyi hizmeti sunmak için büyük çabalar sarf edeceklerdir. Sineklik arayışında bizi tercih edebilir firmamızdan faydalanabilirsiniz.  Bütün sineklik çeşitlerimiz stoklarımızda mevcuttur ve aynı zamanda iki sene garantimiz bulunur.

Avrupa Sineklik ailesi adına Hamza OĞUZ...

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı