Akordiyon kapı sinekliği

Akordiyon kapı sinekliği

Artık havalar ısınmaya başladı. Sineklerin evimize veya ofislerimize en sık girdiği yerlerin başında balkonlar vardır. Hava sıcak olunca genelde balkonlarda zaman geçiririz ve balkon kapısı ya da penceresi açık kalabilmektedir.  Özellikle sürekli açıp kapatmak zorunda olduğumuz balkon kapılarından sinek girişini engellemek biraz daha güç olabilmektedir. Normal sineklikler yani mıknatıslı kapı gibi açılıp kapananların kullanımı oldukça zor olabilmektedir. Bunlar aynı zamanda içe veya dışarıya açılmak zorunda olduğu içinde bir yer işgal ederler. Mıknatıslar sert olduğu için küçük yaştaki çocuklarınızın açması zor olabilir. Bu sebeplere bakarak tabi her zaman tercih sizin, akordiyon kapı sinekliklerini inceleye bilirsiniz.

Balkon kapı sinekliği

Şekil olarak iki yana açılır sineklik olduğu için halk arasında akordiyon adını almış olsa da, pileli sineklik modeli içerisinde yer alır. Sineklik teli katlanır pileli olduğu için bu çeşit de yer alır. Balkon kapı sinekliği olarak akordiyon sinekliği seçerek yerden tasarruf sağlarsınız.  Sonra sinekliği istediğiniz ölçüde açabilirsiniz, yarım az ya da tam olarak. Kullanımı çok rahattır tüm aile üyeleri rahatlıkla açıp kapatabilir. Şık bir görüntüsü vardır. Dilerseniz de farklı renklerde sipariş edebilirsiniz. Toplamda on farklı renk seçeneği ile üretim yapmaktayız.

Akordiyon kapı sinekliği duble açılır, çiftli link hemen inceleyin.

Akordiyon kapı sinekliği tekli pileli model link hemen inceleyin.

Akordiyon sineklik modelleri

Bu modeller son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Rahat ve ergonomik kullanımı sayesinde her mekâna uygulanabilir. Akordiyon mekanizması her iki yana açılabilir sistem kapı, pencere ve balkonlar için kullanılabilir. Kapı, pencere ölçüleri her zaman farklı olduğu için sizin ölçülerinize göre özel üretilirler.

Akordiyon kapı sineklik fiyatı

Sineklik ücretleri kapı veya pencereye göre farklılık göstermez. Buradaki en önemli faktör sizin ölçüleriniz ve seçmiş olduğunuz sineklik modelidir. Akordiyon kapı sineklik ücreti içinde aynı işlem geçerlidir. Hemen fiyatı öğrenmek için, kapınızın ölçüsünü alınız. (Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, kapı sineklik ölçüsü nasıl alınır? Yazımıza bakınız.) Ölçüyü ürünlerimiz içerisinden, akordiyon kapı sinekliği ne girerek hemen fiyatı öğrenebilirsiniz. Buradan renk seçme işlemleri yapabilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Sineklik Profilli-Pileli Sineklik Profili

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı