Akordiyon sineklik fiyatları

Akordiyon sineklik fiyatları

Akordiyon Sineklik İçin Doğru Adres

Yaz aylarında hepimiz balkon kapılarımızı ve pencerelerimizi açarak sık sık evlerimizi havalandırırız. Hatta tüm gün boyunca kapı pencere açık bile bırakırız. Ne yazık ki yazın dışarıda uçan ya da yürüyen her türlü haşereye evimiz savunmasız kalır. Eğer sizler de bunu engellemek istiyorsanız mutlaka sineklik yaptırmalısınız.

Sineklik sistemleri arasında en çok kullanılan ve öne çıkanlardan birisi de akordiyon sineklik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sineklik modelinde pileli ipler sayesinde sineklik sağa sola hareket etme kabiliyetine sahiptir. Buna ek olarak aşağı yukarı şeklinde hareket edenler de üretilmektedir. Avrupa sineklik olarak İstanbul’da bulunan atölyemizde her model sineklik üretimi yapmaktayız. Uygun fiyat ve kalite için ürünlerimizi hemen inceleye bilirsiniz. İstanbul içi servis, montaj hizmetimiz vardır.

Modelleri yukarıdan detay sayfalarından inceleyerek fiyatları ne kadar hemen öğrene bilirsiniz. Yaptırmayı düşündüğünüz alan için en ve boy ölçülerini girmeniz yeterli. Akordeon sineklik fiyatı ne kadar hemen hesaplanacaktır. Akordeon sineklik olarak bilinen modelin birkaç adı vardır genel olarak pileli, Plise sineklik olarak bilinse de Akordiyon katlanır çeklinden dolayı bu isimde verilmektedir.

Sizler de akordiyon sinekliği ahşap, Pimapen, demir, alüminyum gibi pek çok farklı materyal üzerinde gönül rahatlığı ile kullanabilme şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik oldukça uygun akordiyon sineklik fiyatları karşılığında evinize bundan taktırarak içiniz rahat eder. Akordiyon sineklik sistemi sayesinde evinizi haşerelerden ve sinek gibi rahat eden canlılardan korumanın yanı sıra aynı zamanda evcil hayvanlarınızın ve bebeklerinizin de güvenliğini büyük ölçüde sağlama fırsatını elde etmiş olursunuz.

Firmamızda 10 farklı renk seçeneği de vardır. Mekânınıza şıklım ve estetik için Avrupa sineklik yanınızda.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Sineklik menteşesi

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı