Takmatik Sineklik

Takmatik Sineklik

Takmatik Sineklik

Takmatik sineklik sineklik türleri arasında yer alan bir ürün çeşididir. Uygulama açısından kolaylıkla uygulanabiliyor olsa da bilinmesi gereken birkaç nokta vardır. Öncelikli olarak takmatik sineklik direkt olarak isminden de anlaşılacağı üzere istenilen yere takılarak uygulanmaktadır. Aynı şekilde istenilen zamanda çıkarılabilmektedir. Ancak ürünün çıkarılabiliyor olması zaman içerisinde tekrardan takıldığında düzgün bir şekilde oturamamasını sağlayabilir.

Bundan dolayı pileli sinekliklere göre tercih edilme konusunda daha az seçilmektedir. Fonksiyonel bir kullanım sağlamadığından dolayı müşteriler tarafından çok fazla tercih edilmemektedir. Bundan dolayı takmatik sineklik kapı ve pencerelere uyarlanabiliyor olsa da kullanım kolaylığı açısından çok işe yaramamaktadır.

Takmatik Sineklik Nedir?

Takmatik sineklik kapı ve pencereleri uyarlanmakta olan belli bir süre ömrü olan sineklik çeşidine denmektedir. Bu sineklik çeşidinin belli bir süre ömrünün olmasının sebebi ise istenilen an takılarak istenilen an ise sökülmesinden kaynaklanmaktadır. Bu durum sinekliğin belli bir süre kadar kullanılmasına neden olmaktadır. Böylelikle sineklik yaptırmayı düşünen müşterilerimize takmatik sineklik çeşidi önerilmemektedir.

Ancak taşınma gibi durumlarda daha pratik olması adına takmatik sineklik çeşidini tercih etmek isteyen müşteriler de olabilmektedir. Bu gibi durumlarda tabii ki müşterinin isteği doğrultusunda takmatik sinekliği uygulamaktayız. Birçok hava koşullarında doğrudan sorun yaşatmasa da takılıp çıkarılabiliyor olması ileride sorun yaşatabilmektedir. Diğer sineklik çeşitlerine göre daha az tercih edilmesinin sebebi budur.

Takmatik Sineklik Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Takmatik sineklik yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikli olarak uygulanacak olan alanın iyi bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Yani ev veya iş yerlerinde bulunan kapı ve pencerelerin adedi oldukça önemlidir. Adedi belirlendikten sonra her birinin ölçüsü alınarak uygun hale getirilmesi gerekir. Sineklik yapımında kullanılmakta olan malzemenin de bir o kadar önemi vardır.

Malzemenin kalitesiz olması ürünün çok daha az zaman içerisinde kullanılabiliyor olmasına neden olmaktadır. İmalat süreci boyunca ölçüleri alınan pencere ve kapıya göre uygun bir sineklik yapılmaktadır. Böylelikle montaj kısmı da tamamlayarak müşteriyi sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için tarafımıza ulaşarak bilgi isteyebilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Sineklik tamir fiyatları

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı