Sineklik menteşesi

Sineklik menteşesi

Sineklik modelleri içerinde mıknatıslı veya diğer ismi ile menteşeli sinekliklerde kullanılan ve sinekliğin açılık kapanmasını sağlayan bağlantı aparatlarıdır. Normal menteşe görevi ile sinekliklerdeki arasında fark yoktur. Lakin ebat ve bağlantı olarak değişiklik göstermektedir. Sineklik menteşesi aradığınız göre arıza oluştu ve tamir mi gerekli?

Sineklik menteşe tamiri

Kapı şeklinde açılıp kapanan bir sinekliğe sahipseniz zaman içerisinde menteşeler deforme olabilir. Yada çok hızlı çarpıldığı zaman da menteşeler kırılabilir. Bu durum da menteşenin tamiri söz konusu olmamaktadır. Yapmanız gereken, sineklik menteşesi arızası çözümü bunun yenisi ile değiştirilmesidir. Avrupa sineklik olarak her model sineklik üretimi yaptığımız içinde bunların tamirlerini de yapmaktayız. Bu sebepten her çeşit sineklik için yedek parça teminimiz vardır.  Bizden ihtiyaç duyduğunuz sineklik yedek parçası için sipariş verebilirsiniz. Menteşe, fitil, tül, çelik tel gibi sineklik tamiri için yanınızdayız.

Sineklik menteşesi İstanbul

İstanbul da birçok ilçe ve semte sineklik montajı ve tamiri için servis hizmetimiz vardır. Sineklik tamiri ile ilgili veya menteşesi için ayrıntıları öğrenmek için sineklik tamiri yazımızı okuyabilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Edirne Sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı