Sineklik Fiyatları 2023

Sineklik Fiyatları 2023

Pimapen Sineklik Fiyatları 

Evinizin kapı ve pencerelerini açmanız, evinizin havalandırılması için doğal bir yöntemdir. Ancak kapı ve pencereleri açtığında evinize sadece hava girmeyebilir. Sinek gibi haşereler de hava ile birlikte evinize girebiliyor. Hem sinek gibi uçan haşereler ve hem de yürüyen haşerelerin evinize girmesini engellemek için başvurulan ilk önlem sineklik taktırmak oluyor. Modern ve şık tasarıma sahip, haşerelere karşı çözüm sağlayabilecek pimapen sineklik türleri bulunmaktadır. Pimapen sineklik sadece haşerelere karşı önlem almakla kalmaz, evcil hayvanlarınızın da korunmasını sağlamaktadır.

Pimapen Sineklik Modelleri

Pimapen için farklı sineklik sistemleri bulunmaktadır. Pimapen sineklikler neredeyse bütün modellerin kullanımına olanak sağlar. Örneğin pileli, menteşeli, stor, duble, akordiyon, mıknatıslı gibi birçok model pimapen ile kullanılabilir. Öyle ki, Pimapen sineklik aynı zamanda menteşeli sineklik olarak bilinir. En çok tercih edilen sineklik modeli menteşeli sinekliktir. Bu model aynı zamanda ekonomiktir. Ancak son yıllarda pileli sineklik modeli, menteşeli sineklik modelini geçmeye başladı. Nitekim pileli sineklik modelinin kullanımı daha rahattır. Kolay montaj yapılabilir ve fazla yer işgal etmez. Bununla birlikte fiyatı da daha pahalıdır. Mıknatıslı sineklik ise sinekliğin birleşim yerinde olduğu için bu isimle anılır.

Pileli, stor, duble gibi sürgülü sistemler kış mevsiminde kapalı olmalıdır. Çünkü bu sineklikler kışın patlayabilir. Benzer şekilde bu sineklikler yırtılabilir veya yerinden kopmak suretiyle uçabilir. Menteşeli sineklik modeli ise kış mevsiminde menteşelerinden sökülüp kapalı alanda muhafaza edilmelidir. Fırtına esnasında bu sineklik sağa sola savrularak kırılabilir. Genel itibariyle kışın, sinekliğinizi tamamen çıkarın ya da kapalı tutun.

Avrupa Sineklik olarak, sineklik modellerinin üretimini yapmaktayız. Avrupa Sineklik sizlere tüm modellerde sineklik çeşitlerini sunuyor. Avrupa Sineklik olarak yerinde hizmetle, ölçüm veya sineklik montajı hizmeti sunuyoruz.

Pimapen Sineklik Fiyatları

Pimapen sineklik fiyatları, sinekliğin modeline, boyutuna, demir kapı, çelik kapı ya da ahşap kapıya uygun olup olmadığına göre değişmektedir. 2023 yılında Pimapen sineklik fiyatları ortalama olarak 450 TL civarıdır. Ancak sinekliğin modeline ve boyutunun büyüklüğüne göre bu fiyat 850-900 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Benzer şekilde, daha küçük boyutlu sineklikleri yaklaşık olarak 350-400 TL civarında da bulabilirsiniz.

Sineklik fiyatlar

2023 Akordiyon Sineklik Ücretleri

Açılır kapanır özelliğe sahip olan akordiyon sineklik ücretleri kullanılacak olan malzemeye göre değişim göstermektedir. Dikey ya da yatay şekilde rahatlıkla kullanılabilen bu sinekliklerde sineklik telinin daha fazla kullanıldığını unutmamalısınız.

2023 Cam Balkon Sineklik Ücretleri

Havaların ısınması ile beraber pek çok kişi sineklik fiyatları ile alakalı araştırmalarını yaparken önceliklerini cam balkonların açık alanları için hazırlanılan örneklere vermektedir. Bu tarzdaki alanlar için ideal olan modeller çifte açılır pliseli sineklik modelleridir. Kullanımı oldukça rahat olan bu sineklik modellerinde fiyatı belirleyen en önemli unsur ölçülerdir. Sitemiz üzerinden en doğru fiyatı alabilmek adına cam balkon için sineklik ölçüsünü net olarak almanız yeterli olacaktır.

2023 Pimapen Sineklik Ücretleri

Kullanılmaya başlandığı ilk günden bu yana Pimapen sineklikler pek çok ev ve iş yerinde kendine yer buluyor. Teli sabit olan bu sinekliğin çevresi ise Pimapen den hazırlanmıştır. Aynı zamanda bu sineklik türüne mıknatıslı sineklik ve menteşeli sineklik de denilmektedir. Bu tarz sineklik fiyatları ise diğer sineklik türlerine oranla çok daha uygun olmasından dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

2023 Sürgülü Sineklik Ücretleri

Dışarıdaki canlıların içeriye girmesini engellemek isterken aynı zamanda görünüş anlamında da istediği sonuçları elde etmek isteyenler, sürgülü sineklik ücretleri ile alakalı araştırmaları yaparak aradıkları sonuçlara kolaylıkla ulaşmış olacaklardır. Bu tarzdaki sineklik modelleri bir rayın üzerinde yer almaktadır. Yana doğru sürülme suretiyle açılır kapanır konumda olan bu sineklikler aynı zamanda açılması durumunda herhangi bir şekilde yer kaplamamaktadır.

2023 Kapı sineklik fiyatı, pencere sineklik ücreti

Başta yukarıda belirtmiş olduğumuz modeller olmak üzere aklınıza gelen gelmeyen her türlü sineklik, alanında uzman ekibimiz tarafından oldukça uygun fiyatlara sizler için hazırlanmaktadır. Dolayısıyla hem sineklik fiyatları hem de ürünler konusunda isteklerini oldukça kolay bir şekilde elde etmiş olursunuz.

 

İlginizi çekecek başka bir yazı

Yalova Sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı