Pencere sineklik fiyat

Pencere sineklik fiyat

Sineklikler en çok pencerelerde kullanılır. Ev veya mekânlar da daha çok hava alsın diye yaz aylarında pencereler, camlar açılır ki ortam temiz hava ile dolsun. Tabi bu durumda sinekler içinde pencere ve camlar bir kapı görevi görür ve onları içeri davet eder. Bu sebep ile pencerelerde sineklik kullanmak daha yaygındır.

Pencere sineklik fiyatları ne kadar?

Sineklik ücretleri tek bir fiyat ile tanımlanmaz çünkü sinekliğin ücretini belirlene bazı durumlar vardır. Bunlar;

 • Sinekliğin modeli
 • Sinekliğin ölçüsü
 • Sineklik kasa kalınlığı
 • Sineklik kasasının rengi

Bu özelliklere göre cam sineklik fiyatı belirlenir. Sayfamızda bunu online olarak ölçüleri girerek hemen öğrene bilirsiniz. Sineklik yaptırmayı düşündüğünüz camı ölçün ve ürünlerimizin detay sayfasında girerek cam sineklik fiyat ne kadar tutuyor öğrenin.

Pencere sineklik modeli

Fiyat için gerekli olan ilk madde sinekliğin modeli. Çünkü farklı çeşit de sinekliklerde değişik malzemeler kullanılır. Üretimi ve maliyeti farklıdır. Menümüzden sineklik modelleri hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Pileli (plise) sineklik modelleri
 • Menteşeli (mıknatıslı) sineklikler
 • Sürme sineklik modelleri

Sinekliğin ölçüsü

Fiyatı belirlemek için en önemli kriterler den biriside sinek ölçüsüdür. Bu ölçüye göre sarf edilecek olan malzeme değiştiği için fiyatta değişmektedir. Ölçü alırken tam istendiği gibi alınmalıdır. Çünkü sineklik bu ölçülere göre özel olarak üretilir. Birkaç cm bile hatalı ölçüm pencereye oturmamasını, bir yerin açık kalmasına neden olabilir. Bu sebep ile pencere sinekliğinin ölçüsü iyi alınmalıdır. Bu konu hakkında bilgi almak için pencere sineklik ölçüsü nasıl alınır? Yazımızı okuyunuz. Burada ayrıntılı olarak resim ile ölçü alma işlemi anlatılmıştır.

Cam sineklik fiyat

Sineklik kasası kalınlığı

Pencere sinekliği fiyatı için bir ölçütte yaptırmayı düşündüğünüz sineklik kasası, çerçevesinin kalınlığıdır. Bu kalınlık üretimimizde 2 farklı ebattan oluşur. Sineklik kasası kalınlığı;

 • Normal ebat bu 40mm
 • İnce ebat bu da 25 mm

  sineklik renkleri

İsteğinize göre siparişinizi oluştura bilirsiniz. Ürün detaylarından bu seçimi yaptığınız zaman fiyat otomatik hesaplanacaktır.

 

Sineklik rengi

Artık sineklikleri sadece beyaz renkli olarak almak zorunda değilsiniz. Avrupa sineklik te tam 10 farklı renk te evinizin, ofisinizin rengine tasarımına göre istediğiniz sineklik renk seçimini yapabilirsiniz. Pencere sineklik fiyatı renk seçiminize göre de farklılık gösterebilir.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Balkon sürgülü sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı