Menteşeli sineklik fiyatları

Menteşeli sineklik fiyatları

Sineklik modellerine göre ücretleri de farklılık göstermektedir. Avrupa sineklik her çeşitte sineklik üretimi yapmaktadır. Bazı durumlarda çok satılan modeller sizin evinize veya ofisinize uygun olmayabilir. Kullanımı mekânsal olarak daha zor olabilmektedir. Bu sebepleri düşünerek her modelle üretim yapmaktayız. Siz yaptırmak istediğiniz sineklik modelini seçmeniz yeterli. Aşağıda en çok tercih edilen sineklik çeşitleri listelenmiştir.

  • Pileli sineklik (plise) modelleri
  • Menteşeli sineklik (mıknatıslı) çeşitler
  • Sürgülü sineklik
  • Akordiyon sineklikler (çift taraflı açılır pileli sineklik)

Sineklik fiyatları farkları

Her zaman ücret belirlerken öncelik ölçüler olmaktadır. Bunun sebebi kullanılacak malzemenin durumudur. Ne kadar büyük ölçü ise fiyat artacaktır. Ve bilirsiniz ki birçok pencere veya kapı aynı ölçülere sahip değillerdir. Sonra sizin tercih ettiğiniz sineklik modeli fiyatı belirler.

Menteşeli sineklik ücreti ne kadar?

Sineklik çeşitleri arasında en ucuz olan sineklik türü menteşeli olandır. Hepsinin farklı özellikleri ve kullanım kolaylıkları vardır. Sizin ihtiyacınız hangisi ise biz en kaliteli şekilde size onu sunarız. Fiyat avantajı bakımından menteşeli diğer adı ile mıknatıslı sineklikler daha uygundur. Kapı etrafında giriş çıkışta veya aynı şekilde pencere ön veya arkasında yeteri kadar alan olması önemlidir menteşeli sineklik kullanımı için. Çünkü içe veya dışa açılması gerekliliği mekânsal olarak biraz sorun yaratabilmektedir. Bunu lütfen dikkat alınız ve yaptırmayı düşündüğünüz alanı iyice inceleyiniz.

Ölçüsünü aldığınız pencere, kapı için menteşeli sineklik fiyatı ne kadar tutuyor öğrenmek için hemen ürün detayına girmeniz ve ölçüleri yazmanız yeterli. Sizin ölçülerinize uygun yapılacak olan menteşeli sineklik ücreti hesaplanacaktır. Sineklik yapımı veya modelleri hakkında aklınızda her hangi bir soru veya sorun varsa bizi aramaktan çekinmeyiniz lütfen. Bize iletişim bölümünden hemen ulaşabilirsiniz. İster online, telefon yada whatsapp hangisi sizin için uygun ise, biz yardım için sizi bekliyor olacağız. İstanbul için Avrupa yakasında yer alan birçok ilçe ve semt için servis hizmetimizde vardır. Yerinde Sineklik montajı veya tamir hizmetlerimiz de vardır. Avrupa Sineklik İstanbul da güvenilir en iyi sineklik firması dır.

Nasıl ölçü alınır bilmiyor musunuz? Sineklik ölçüsü nasıl alınır? Hemen öğrenin.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Sefaköy sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı