Kayar Sineklik

Kayar Sineklik

Kayar Sineklik

Kayar sineklik uygulandığı alanlarda diğer sineklik türlerine göre kolaylık sağlaması adına tercih edilmektedir. Özellikle evlerinde bir kimyasal madde kullanmadan uçan hayvanların eve girişini engellemek maksadıyla sineklikler kullanılmaktadır. Bu aşamada tercih edilen sineklik türünde ne olduğu bir o kadar önemlidir. Birbirinden farklı sineklik türleri piyasa içerisinde bulunabilmektedir. Bunlar içerisinde takmatik sineklik, sürgülü sineklik ve kayar sineklik şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.

Özellikle son zamanlarda sineklik sistemleri oldukça yaygınlaşarak ev ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Kayar sineklik çeşidi daha çok bundan dolayı uygulama alanı açısından özellikle pencereler ve dar olan kapılar da uygulanmaktadır. İlaç veya kimyasal maddelerden oluşmadığından dolayı sağlıklı bir yöntem olarak geçmektedir.

Kayar Sineklik Modeli

Kayar sineklik içerisinde alüminyum kasa, montaj için gerekli malzemesi ve özel fiberlas sineklik tülü bulundurmaktadır. Uygulanacak olan evin veya iş yerinin pencere veya kapı ölçüsüne göre uygun olacak nitelikte tasarlanmaktadır. Tasarlama işlemi bittiğinden sonra evlere takma işlemi gerçekleşmektedir. Montaj hizmeti ile birlikte sunulmasının nedeni çok daha fazla kolaylığı sağlayacak olmasındandır.

İstenilen veya gerekli olan durumlarda da temizliği kolayca yapılabilmektedir. Kayar sineklik modeli kayma sistemiyle yapılmış olduğundan dolayı uygulanan alanı ayrıca kolay bir şekilde kullanmaya neden olmaktadır. Bu sistem ile birlikte istenildiği zaman da sağ veya sola itilerek havanın komple girmesi de sağlanabilmektedir.

Kayar Sineklik Çeşidinin Pratik Kullanımı

Kayar sineklik çeşidi uygulanan alana ayrıca kolay kullanımı ve pratik özellikleri sağlamaktadır. Kayar sinekliğin tercih edilme nedenleri arasında hava alma sebebi yer almaktadır. Bundan dolayı sinekliğin sağ veya sola kaydırarak iyi bir şekilde hava alınabilmektedir. Aynı şekilde uygulanan kapı veya pencereden bir eşya çıkarırken de kolaylık sağlamaktadır. Avantaj açısından kolaylıkla açılabilme, kapanabilme ve herhangi bir zahmete girmeden kullanabilme özellikleri taşımaktadır.

Bundan dolayı piyasa içerisinde en çok tercih edilen sineklik çeşidi kayar sineklik modeli olmaktadır. Firmamız sizleri kayar sineklik modelini demonte veya montaj hizmeti olarak sunmaktadır. İhtiyaç duyulduğu her an firmamıza ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir ve randevu da oluşturabilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Beylikdüzü sineklik

30.07.2023
770
250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı