Çelik kapıya sineklik

Çelik kapıya sineklik

En çok sorulun bazı sorular arasında çelik kapımız var sineklik takılır mı? Nasıl takılır, fiyatı ne kadar veya çelik kapı sineklik montajı ve modelleri gibi sorular yer almaktadır. Bunlara toplu olarak kısaca değinerek aklınızdaki soru işaretlerini giderelim istiyoruz.

Çelik kapı sinekliği

Balkon kapısı için kullanılan her sineklik türü veya modeli çelik kapı sinekliği olarak da kullanabilirsiniz. Buradaki temel fark kapı büyüklüğüne dikkat etmenizdir. Hazır sineklik olarak çelik kapıya bulamayabilirsiniz. Özel olarak ölçüsüne göre yaptırmak en ideal oranıdır. Sizin isteğinize göre çelik kapı sineklik modelleri vardır. Mıknatıslı veya sürgülü kapı sineklikler yada akordiyon kapı sinekliği tercih edebilirsiniz.

Çelik kapı sineklik fiyatları

İstediğiniz modele karar vermişseniz, çelik kapı sinekliği fiyatları için kapı ölçüsünü girmeniz yeterlidir. Kapı ölçüsüne göre hemen ödeyeceğiniz fiyatı öğrenebilirsiniz. Dilerseniz 10 farklı renk seçeneği ile sinekliğinizi renkli isteyebilirsiniz. Çelik kapınızın rengine uyması için tercih edebilirsiniz.

Çelik kapıya sineklik nasıl takılır?

Çelik kapıya sineklik montajı yaparken size verilen klavuza uyarak kolayca yapabilirsiniz. Avupa sineklikten online sipariş edeceğiniz sineklikler demontajlı olarak gelmektedir. Az bir bilgi ve emek ile tornavida yardımı ile kolayca sineklik montajını yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde bizim ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. İlk dikkat etmeniz gereken aslında çelik kapı sinekliği için ölçüyü çok düzgün almanızdır. Siparişden önce iletişim kurarak sineklik ölçüsü nasıl alınır, sorabilir veya yazımızı inceleyebilirsiniz. Çünkü çelik kapınız için özel üretilecek sineklik ölçüsü yanlış olursa kapıya tam oturmaya bilir. Buna lütfen dikkat ediniz. Sonra çelik kapı sineklik montajı gerçekten çok kolaydır hiç zorlanmayacağınıza emin olabilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Pimapen sineklik fiyatları

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı