Balkon sürgülü sineklik

Balkon sürgülü sineklik

Sineklik modelleri arasında balkonlar için daha çok tercih edilen ve kullanılan modeller arasında sürgülü yani kaydırmalı sineklik çeşitleri gelmektedir. Bazı kişiler sürgülü sineklikleri pileli olanlar ile karıştırmaktadırlar. Pileli sineklikte sineklik teli katlanarak toplanır bir ray üzerinde. Sürgülü sinekliklerde ise sineklik teli hiç katlanmaz aynen pencere, kapı boyutundadır ve tek parça olarak raylı bir sistem ile kaydırılarak açılır ve kapanır. Ürünlerimiz içerisinden aşağıdaki bağlantıları kullanarak bunları inceleye bilirsiniz.

Tek kanat sürme sineklik hemen inceleyin.

Çift kanat sürgülü sineklik hemen inceleyin.

Pileli sineklik modeli nasıl? Hemen inceleyin.

Sürgülü sineklik ismini farkı şekillerde de duyabilirsiniz. Bunlar yanlış değildir. Yani halk ağzında tipine, kullanımına göre farklı isimler yaygınlaşmıştır;

  • Kaydırmalı sineklik
  • Raylı sineklik
  • Sürme sineklik

Bu kullanılan isimlerin hepsi sürgülü sineklik modelini tarif etmektedir. Bunu söylüyoruz çünkü sizde farklı bir isim ile biliyorsanız bu modeli değişik sanmanızı veya yanlış anlamanızı istemeyiz.

Balkon için düşündüğünüz sürgülü sineklik modeli için öncelikle balkon camı veya kapısının uygun olup olmadığının değerlendirilmesi gereklidir. Yani kaydırma işlemi olacağı için iç veya dış kısımda belirli bir alanın olması önemlidir. Eğer İstanbul içerisinde iseniz bize hemen ulaşarak ücretsiz servis hizmetimizi kullana bilirsiniz. Yerinde keşif yapmak durumu görmek iyi olacaktır. Çünkü sineklikler özel olarak sizin ölçülerinize göre üretileceği için birkaç cm lik hata ürünü ziyan edebilmektedir.

Sürgülü sineklik tamiri

Daha önceden kullandığınız her model sineklik için olduğu gibi sürgülü sineklik tamiri de firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul da güvenilir sürgülü sineklik tamiri firması aramanız için doğru adrestesiniz. Sineklik teli zarar görmüş olabilir, sürgülü sineklik mekanizması arızalanmış, sineklik zor kayıyor, sürgülü sineklik zor açılıyor, açılmıyor gibi tüm şikâyetleriniz için tamir hizmeti sunmaktayız.

Sürgülü sineklik nasıl temizlenir

Sineklikleri temizlik için farklı sıvılar ile sineklik kapalı ikin uygulama yapılarak temizlene bilir. Çok bastırmadan bez ile yüzeyi silinir. Sürgülü sineklik temizliği için yaptırdığınız kaydırmalı mekanizma montajı sökülerek sineklik kanadı tamamen çıkar ve temizliğini bu şekilde daha kolay yapabilirsiniz. Tek kanat sürme sineklik hakkında daha ayrıntılı bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

tek kanat sürme sineklikSürgülü sineklik fiyatı ne kadar?

Sineklik ücretleri sizin ölçünüze göre fiyatlandırılır. Sonra seçeceğiniz sineklik modeline göre de fiyatlar değişmektedir. Sürgülü sineklik fiyatları da aynı şekilde sizin kullanacağınız ölçüye göre 150 TL den 600, 700 TL ye kadar çıkabilir. Aşağıdaki bağlantılardan ne kadar fiyat tutacağını online hemen öğrene bilirsiniz. Sürgülü sineklik fiyat hesabı için ölçülerini girmeniz yeterli. Sineklik ölçüsü nasıl alınır bilmiyorsanız, Sineklik ölçüsü almak yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Tek kanat sürme sineklik fiyatı ayrıntılar,

Çift kanat sürgülü sineklik fiyat hesabı.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Kedi Sinekliği Modelleri Ve Çeşitleri

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı