Bahçelievler Cam Balkon

Bahçelievler Cam Balkon

Bahçelievler Cam Balkon

Bahçelievler cam balkon yaptırmak isteyenler ev ve iş yerlerine kolaylıkla uygulatabilir. Firmamız yalnızca sineklik üretimi dışında cam balkon hizmeti de vermektedir. Cam balkonlar kışın kapatılarak yazın komple açılmasıyla özel bir yere sahiptir. Camlar farklı renklerde de üretilebileceği gibi ev veya iş yerinin mimarisine de uyum sağlamaktadır. Ürünün özellikleri bakımından cam balkonlar 8 veya 10 milimetre olarak üretilmektedir.

Isı camlı cam balkonlar veya katlanır cam balkonlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Katlanır cam balkonlar aynı zamanda ısı canlı olarak da üretilebilmektedir. Isıcamlı cam balkonlar ısı ve ses izolasyonunu maksimum seviyeye çıkartarak özel anların keyfini çıkartmanıza yardımcı olmaktadır. Isı camlı cam balkonların çift cam arasına jaluzi istemi ekleterek ister şeffaf görüntü isterseniz de kolayca kapanan perde görünümü bırakabilirsiniz.

Bahçelievler Cam Balkon Hizmeti

Hizmetlerimizden birisi olan cam balkon sistemleri ile evinize estetik ve fonksiyonel bir balkon görünümü yaratmaktayız. Bunun beraberinde cam balkonların katlanır cam sistemleri ile camları aynı noktaya toplanabilmesi özelliği ile mevsimsel değişikliklere de iyi bir karşılık veren sistemdir. Böylelikle güzel hava şartlarında pencereleri açık tutarak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Bunun yanı sıra cam balkon kullanmanın pek çok farklı olumlu avantajı bulunmaktadır. Rüzgar toz ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden koruma sağlamaktadır. Cam  balkon kapatma sistemleri estetik bütünlük ve fonksiyonellik açısından mükemmel uyum sağlamaktadır. Bahçelievler cam balkon hizmeti İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet verilecek şekilde uyarlanmıştır.

Cam Balkonda Fiyatlandırma Nedir?

Cam balkon konusu hakkında insanların ilk olarak yapmış olduğu araştırma cam balkon fiyatları ile ilgili olmaktadır. Cam balkon fiyatlarına geçmeden önce bilinmesi gereken şeylerden birisi balkon ya da camlamanın yapılacağı alanın metrekaresidir. Metrekare hesaplamalarında camlama yapılacak alanın en ve boyu ölçülüp en x boy olarak hesaplanmaktadır.

Bu sonuç doğrudan imalatta kullanılacak metrekare ölçüsünü vermemektedir. Bunun sebebi ise hesaplanan metrekarelerde fire payları da eklenecek olmasından kaynaklanmaktadır. Metrekaresi bulunan alanlarda balkon camlama yapan firmamızın irtibat numarasını arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Kedi Sinekliği

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı