Tek kanat sürme sineklik

Tek kanat sürme sineklik

Çok farklı çeşitlerde sineklik modelleri vardır. Hepsi temelde aynı işe hizmet etmektedir. Kullanılan malzeme ve sineklik telinin kalitesi iyi ise hepsi aynı sağlamlığa sahip olacaktır. Burada önemli olan sizin sinekliği kullanacağınız kapı, pencere veya balkonunuz dur.  Hangi yana açılacak veya yeriniz müsait mi gibi soruları sormak gereklidir. Sonra da sizin için en uygun olan sineklik modelini belirlersiniz. Bu yazımızda sürme sineklikler hakkında bilgi vermek istedik.

Sürme sineklik (sürgülü, kaydırmalı, raylı sineklik)

Özellikle parantez içerisine de farklı isimleri ile anıldığı için hepsini yazmak istedik. Yani sürgülü sineklik olarak ifade ettiğimiz sineklik modelini farklı bir yerde raylı sineklik diye duyabilirsiniz yada kaydırmalı sineklik şeklinde de kullanan vardır. Genelde halk ağzında hepsi kullanılmaktadır. Bu isimlerden hiç birine de yanlış diyemeyiz çünkü birisi mekanizmasına göre isim vermiş bir diğeri şekline göre başkasına açılma biçimine göre sinekliği isim vermiş. : ) artık siz hangisini kullanırsanız kullanın.

Sürgülü sineklik çeşitleri

Yapılışına yani yapısına göre genel olarak bu tip sineklikleri ikiye ayıra biliriz.

  1. Tek kanatlı sürme sineklik
  2. Çift kanatlı sürgülü sineklik

tek kanatlı sürme sineklikTek kanat sürgülü sineklik

Resimde de göreceğiniz gibi sadece bir tane hareketli kanat vardır. Bu şekilde sineklik açılıp kapatılabilir. Yeriniz dar ise yani geniş bir yüzey için değil ise genel de tek kanatlı sineklik modelleri kullanılır. Bu tek kanatlı sinekliği sadece pencere için düşünmeyin kapı veya balkon camları içinde çok rahat ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Balkon sürgülü sineklikleri için de kullanımı oldukça rahattır.

cift kanatlı sürme sineklik

Çift kanat sürme sineklik

Sinekliği kullanmayı düşündüğünüz yerin alanı geniş ise ve tek kanatlı sinekliğin kullanılması ile kapanmayacak ise bunu çift kanatlı olarak yapabiliriz. Bu şekilde daha esnek bir kullanım elde edersiniz. Genelde cam balkonlarda sürgülü çift kanatlı sineklik modelleri çok kullanılır.

İster tek kanat sürme sineklik isterseniz de çift kanatlı olsun bizim ile iletişime geçerek yardım alabilir hangisinin daha uygun olacağına karar verebilirsiniz. İstanbul içi servis hizmetimiz vardır. Sürme sineklik tamiri içinde Avrupa Sineklik yanınızda. İstanbul da güvenilir sürme sineklik tamiri firması için doğru yerdesiniz.

Sürgülü sineklik fiyatları

Tek kanat sürme sineklik fiyatı link

Çift kanat sürme sineklik fiyatı link

 

İlginizi çekecek başka bir yazı

Tekirdağ Sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı