Sineklik fiyatları İstanbul

Sineklik fiyatları İstanbul

Alış veriş yapmadan önce artık internetten araştırma yapmak gerekliliği önem kazandı ve çok fazla tercih edilen bir yöntem oldu. Hatta sadece araştırma değil eğer uygun ise ve aklımıza yatmış güvenmiş isek de alış verişimizi internetten yapmaktayız. Son dönemde internet den yapılan işlemler oldukça artmış durumda.  Bu her sektör için geçerlidir. Sineklik yapan firmalar olarak bizler içinde aynı şekilde internet den siparişler almaktayız. Sineklik ücretleri farklılık göstere bilir. Daha uygun veya daha pahalı sineklik çeşitleri vardır elbette. Ama illere göre sineklik fiyatlarının değişmesi mümkün değildir. Avrupa sineklik olarak İstanbul’da fiyat ne ise aynı Ankara, İzmir ve Van şehrimiz içinde sineklik fiyatlarımız aynıdır. Ücreti değiştiren etmenler maddeler olarak şöyle sıralaya biliriz.

  • Sizin vermiş olduğunuz ölçüleriniz. (Kapı veya pencerenizin ölçüsü)
  • Modeli (seçmiş olduğunuz sineklik çeşidi)
  • Renk seçimi (Bazı modeller için sineklik renk seçimi)

Bunlar dışında ücreti değiştiren bir etmen yoktur. Ürünlerimizi inceleyerek hemen online olarak sineklik fiyatı ne kadar tutuyor öğrenebilirsiniz. Sineklik ölçüsü nasıl alınır, bilmiyorsanız linkten giderek bunu öğrenebilirsiniz. Bu şekilde tam ölçüleriniz ile giriş yaparak net fiyatı öğrenebilirsiniz.

Avrupa sineklik olarak İstanbul da fabrikamızda tek bir model değil, piyasada kullanılan tüm sineklik çeşitlerinin üretimini yapmaktayız. Aşağıda bu modeller ile ilgili biraz bilgi vermek istedik.

Sürgülü sineklik fiyatları

sürgülü sineklik fiyatıSizin mekânlarınıza en uygun olan hangisi ise seçebilirsiniz. Biz hepsinin imalatını yapmaktayız. Sürgülü, sürme sineklik bir ray üzerinde konumlanmıştır. Yana doğru sürülerek açılıp kapatılmaktadır. Sürgülü sineklik fiyatı ne kadar? Linkten ölçülere girerek öğrene bilirsiniz. Renk seçeneklerimiz de vardır.

Akordiyon sineklik fiyatları

akordiyon sineklik fiyatıGörüntü olarak akordiyona benzer gibi açılıp kapandığı için akordiyon sineklik olarak bilinen pileli sineklik çeşididir. Plise olarak söylenebilir hem yatay hem de dikey konumda üretilebilmektedir. Akordiyon sineklik ücretleri diğer modellere göre biraz daha pahalıdır. Bunun ilk sebebi sineklik telinin daha fazla kullanılıyor olmasıdır. Yani malzeme ücreti artmaktadır. Yatay akordiyon sineklik fiyatı ne kadar buradan bakarak istediğiniz sineklik fiyatını öğrene bilirsiniz.

 

Pimapen sineklik fiyatları

pimapen sineklik fiyatıBu sineklik modeli de bazı farklı şekillerde üretilebilmektedir. Çerçevesi Pimapen yapılır ve teli sabittir. Bu türe menteşeli sineklik veya bazı yerlerde mıknatıslı sineklik modeli de denmektedir. Resimde de gördüğünüz gibi en klasik olan ilk üretilen sineklik modellerindendir. Pimapen sineklik ücreti diğer pilelilere göre ucuzdur. En ucuz olan sineklik çeşitleri arasında yer alır. Sizin ölçülerinize göre Pimapen sineklik fiyatı ne kadar bu linkten hemen öğrene bilirsiniz.

 

Kapı sineklik fiyatları

kapı sineklik fiyatıYukarıda isimleri geçen tüm sineklik modelleri hem pencere hem de kapı için kullanılabilir üretimi yapılan sinekliklerdir. Burada önemli olan sizin ölçünüzdür. Pencere içinde kapı içinde üretilen modeller aynıdır. Kapı sineklikleri daha büyük olarak imalatı yapılırlar. Ek olarak kapı sineklikleri için kedi sinekliği dediğimiz modelleri vardır. Bunlar sineklik telinin evcil kedilerinizin patilerinden dolayı yırtılmaması için daha sağlam olarak yapılması yani çelikten olmasıdır. Normal tel kullanımı kediler için yeterinde sağlam değildir. Çok çabuk yırtılır. Bu yüzden evcil hayvan besleyenler için özellikle kapı sinekliklerinin daha sağlam olması için çelik teller ile üretiyoruz. Kapı sineklik fiyatları da sizin bu model seçiminize göre farklılık gösterir. Menüden kapı sinekliklerini inceleyerek ücreti hakkında detaylı bilgi edine bilirsiniz.

Cam balkon sineklik fiyatları

Balkonlar yaz aylarında odalardan daha fazla kullanıldığı doğrudur. Herkes kendini serinlemek ve temiz hava için balkonlara atmaktadır. Ama sinekler varsa bu eğlence biraz sıkıntılı olabilmektedir. Eğer sizin de balkonunuz kapalı ise burası içinde sineklik yaptıra bilirsiniz. Genelde cam balkan sineklik modellerinden en çok tercih edilenler iki yana açılabilir olan duble açılır pileli sinekliklerdir. Bunların kullanımı daha rahattır. Cam balkon sineklik fiyatı için ölçülerinize göre hemen net ücretini öğrene bilirsiniz.

Aşağıdaki yazı başlıklarının da ilginizi çekebileceğini size fayda sağlayacağını düşündük. Dilerseniz bu yazıları da inceleye bilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Fatih sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı